Warszawskie zaproszenia w kwietnym stylu

Florystyka w zaproszeniach ślubnych, a tym bardziej w trendseterskiej Warszawie, z pewnością będzie panować i górować!

Nie jest żadnym odkryciem, że motywy florystyczne w zaproszeniach na śluby od zawsze były bardzo trendy. Jednak obecny sezon będzie wyjątkowy pod tym kątem. Dlaczego? Dowiecie się z naszego krótkiego wpisu.

Zaraźliwy trend w zaproszeniach

Obecny sezon to powrót do źródeł i harmonii z naturą. Śluby w stylu Boho i coutry to również część obecnego trendu nawiązującego do folkloru i naturalizmu oraz prostoty.

Owe stosowania designu w organizacji ślubów bardzo szybko przekłada się na stosowanie odpowiedniego stylu w zaproszeniach ślubnych.

Nowe figury w poligrafii ślubnej

Występują tutaj nie tylko motywy drzewa – jak w przykładzie poniżej – ale również liści, czy samych konarów, które symbolizować mają siłę, długowieczność oraz miłość między partnerami.

W zaproszeniach florystycznych dominuje prostota. Zarówno jeśli chodzi o wykorzystanie papieru, jak i same ozdobniki (najczęściej drobne kryształki lub cyrkonie) oraz grafiki.

 

 

Źródło: Jaka Cards

Źródło: Jaka Cards

 

Przykład takiej grafiki mamy także w poniższym przykładzie zaproszenia ślubnego, gdzie wykorzystano prostą czcionkę, wraz z ozdobnikiem typograficznym inicjałów, prostą wstążkę z cyrkonią oraz motyw kwiatowy. Jest to niejako kwintesencja stylu florystycznego.

 

 

Źródło: Jaka Cards

Źródło: Jaka Cards

 

W zaproszeniach nie tylko drzewa

Bardzo popularne, nie licząc drzew, są w stylu florystycznym także same kwiaty – niesamowite modne dzisiaj lawendy czy ozdobne kwiaty czosnku. Są to oczywiście motywy delikatne, rośliny te zdecydowanie nie są synonimem przepychu, ale raczej prostoty i skromności.

Czy zaproszenia ślubne w Warszawie, a w zasadzie na imprezę naszym mieście , w stylu flora są są odpowiednie? Zdecydowanie tą wątpliwość należy bardzo szybko rozwiać. Szereg niesamowitych restauracji i lokali usytuowanych w parkach, czy laskach na granicach stolicy, zdecydowanie idealnie będzie się komponował z oprawą poligraficzną i nie tylko. Motyw florystyczne (zarówno sukienki jaki i zaproszeń) bardzo dobrze komponują się w trakcie sesji plenerowych.

Zatem cóż nam zostaje zapraszamy do oglądania i zamawiania kart na ślub w stylu florystycznym i folkowych – to będzie szał na ten sezon w modzie ślubnej!

 

Źródło: Jaka Cards

Źródło: Jaka Cards

Źródło: Jaka Cards

Źródło: Jaka Cards

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.