Czas na coś eksluzywnego

Czym wyróżniają się ekskluzywne zaproszenia ślubne? Cóż, każde z nich będzie inne, bowiem tego typu kartki ręcznie robione wyróżniają się nade wszystko tym, że są tworzone z indywidualnych projektów.

oryginalne zaproszenia ślubne

Ekskluzywne zaproszenia marka Jaka Cards

Glamour w zaproszeniach jest sexy

Bogate zdobnictwo z dodatkami typu cyrkonie, czy pięknie dobrana typografia. To styl glamour, który w tym sezonie rzeczywiście jest bardzo trendy.

Projektanci zaproszeń zwracają szczególną uwagę na detale, które są głównymi wyróżnikami kart.

Ekskluzywność zaproszeń ślubnych przejawia się tutaj nade wszystko w pięknym kroju i wycinanych wzorach w papierze. Sam prążkowany materiał jest pieczołowicie dobrany do całego stylu kartki ślubnej. Dodatkowy efekt tworzą połyskujące kamienie, które „rozświetlają” projekt. Niezmiernie istotna jest również kokarda stanowiąca finał, a zarazem otwarcie całej niespodzianki dla Twojego gościa weselnego.

Oryginalny wzór to podstawa sukcesu

Ekskluzywna prostota w oryginalnych zaproszeniach. Źródło: Jaka Cards

Jak to jest możliwe, że prosty wzór może być tak ekskluzywny? To proste, jest to wynikiem oryginalnych zastosowań papierów, połączonych z białym drukiem i kokardami.

Banalne rozwiązania, nie zawsze jednak należą do najtańszych, dlatego wzory ekskluzywne – niekiedy niepozorne – są wyznacznikiem luksusu.

 

Ekskluzywne zaproszenia ślubne ile tak naprawdę kosztują

Może to banał, ale w tym wypadku nie ma mowy o maksymalnej cenie… niektóre pary są w stanie zapłacić każdą kwotę! Pamiętajmy, że często zaproszenia na ślub stanowią prawdziwe dzieło sztuki, które ciężko wycenić.

Jednak do rzeczy, o jakich kosztach możemy mówić? Ciekawe wzory zaproszeń kosztują realnie od 4-5 zł/szt. Niższa kwota może świadczyć o słabej jakości lub też może okazać się, że kupujemy zaproszenie bez koperty, personalizacji listy gości albo będziemy musieli dopłacić za zmianę treści. Czasem firmy zmuszają klientów do samodzielnej edycji tekstu. Nie dotyczy to jednak nigdy ekskluzywnych zaproszeń ślubnych.

Zaproszenia z laserowym cięciem, w pudełeczkach, z kieszeniami itd… będą kosztowały nieco więcej, 6-12 zł/szt. Najbardziej rozbudowane i zaawansowane technicznie wzory to koszt nawet 20 zł/szt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.